Mgr. Oldřich Lempera    *23.4.1978

Narodil jsem se v Novém Městě na Moravě, kde jsem chodil do sportovní třídy a věnoval se závodně běžeckému lyžování, které je společně s cyklistikou mým životním sportem a dodnes mi dělají obrovkou radost!!
 
Po delší odmlce, kterou způsobily zdravotní problémy, studium na vysoké škole a intenzivní „společenské povinnosti“, jsem se v roce 2007 začal vracet k aktivnímu sportování, a nejen běžky v zimě a kolečkové lyže po zbytek roku, ale i cyklistika a vysokohorská turistika mě doslova pohltily!!

Mým domovem je nyní Šumava, ale zůstává jím i rodná Vysočina a vlastně všechny české a moravské hory, Alpy a prostě jakákoli hezká místa , kde se dá sportovat!! V posledních deseti letech jsem si splnil skoro všechny své sportovní a cestovatelské sny. Zažil jsem silniční cyklistiku na Kanárech, na Mallorce a vyjel jsem si spousty legendárních alpských stoupání!! Vyřádil jsem se na i na horském kole a vyzkoušel si nejdelší trasu Krále Šumavy.Ty nádherné kilometry na lyžích v bílých i černých stopách už ani nepočítám a Šumavu a Vysočinu mám proježděnou křížem krážem!!

Na sportu mě ale nejvíc rajcují ty příběhy, dobrodružství a překvapení, které s sebou každý trénink nebo výlet přináší. Moc mě baví všechny ty zážitky zaznamenávat a ve focení a natáčení videí jsem našel další rozměr sportovní radosti!! No, a protože jsem v posledních letech nasbíral nejen spousty obrázků, ale i informací a zkušeností, proto vzniknul web JoySport.cz, kde se snažím o všechny své zážitky podělit a pro motivaci a inspiraci sdílet ta nejhezčí místa a ty nejzajímavější sportovní výkony…

No, a pro bližší informace, co Vám můžu nabídnout jako „Šumavský trenér“, mrkněte do sekce VÁŠ PRŮVODCE