Protože vím, jak je težké začínat, nacházet vhodné terény pro sport, vychytat ta nejkrásnější místa, vědět, kde jsou zrovna upravené tratě, jaký je aktuální stav na horských stezkách, mít přehled o počasí, ale i o takových „maličkostech“, jako jsou použitelná parkoviště, tekoucí studánky nebo dobrá kuchyně a ubytování… Tak přesně proto nabízím své znalosti, rady a zkušenosti všem, kteří nemají roky času toto všechno získat sami!!

Šumava je nádherná, ale veliká, a trvalo mi stovky a možná tisíce hodin, než jsem ji trochu poznal a snad jí i trochu porozuměl. To samé platí i o cyklistice, běžeckém lyžování a horské turistice, a protože rád své sportovní zážitky sdílím s kamarády a ostatními sportovními kolegy, můžete se ke mně přidat třeba i Vy, ať už sám(a) nebo se svojí partou, a můžeme si společně zařádit na těch nejhezčích místech celé Šumavy, třeba na kole nebo na běžkách!!

Takže pokud milujete sport nebo aktivní pohyb v krásné přírodě, vyražte na Šumavu a využijte mých služeb, díky kterým nebudete ztrácet čas a energii složitým hledáním vhodných terénů a těch nejlepších míst… Stačí tedy vybrat Váš oblíbený sport nebo jejich kombinaci:

Další důležitou volbou je výběr ročního období, a můžu Vám říct, že to je docela fuška, protože je tady nádherně skoro pořád!! No, a výběr vhodného regionu podle aktuálního počasí je velmi důležitý pro sportovcovu spokojenost a alespoň částečně splněná očekávání!!

Samozřejmě nejlepší volbou je jezdit na Šumavu celoročně, ale pokud to máte z ruky, nabízím alespoň malou fotografickou ochutnávku pro snažší rozhodování, nakdy si výlet nebo dovolenou naplánovat:

Takže pokud máte jasno, jaký sport v jakém období preferujete, stačí promyslet intenzitu sportovního výkonu s ohledem na Vaši kondici, zkušenosti a odhodlání… V rámci níže uvedených 4 „BALÍČKŮ“ se Vám budu maximálně věnovat, abychom si společně užili vybranou sportovní aktivitu!!

V rámci prvotní emailové nebo telefonické konzultace vybereme termín a dohodneme detaily společné akce, včetně komplexní přípravy a poradenství. A v průběhu společně stráveného času Vám budu k dispozici pro sdílení zkušeností a informací:

  • o sportu, technice, vybavení, materiálu, ale i vhodném oblečení, tréninkových metodách, výživě apod.
  • o Šumavě a jejím podhůří včetně vhodných tras, terénů a praktických turistických a kulturních informací
  • z vlastní cesty posouvání hranic fyzických a psychických možností (Ötztaler 5500, Oldaloppet, Olympic Challenge)
  • o cestování včetně tipů na nejlepší evropské sportovní destinace (např. Kanáry, Mallorca, Alpy, Madeira atd.)

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat zde a pro tipy na předvýběr těch nejlepších šumavských lokalit koukněte do sekce DOPORUČUJEME

Tyto ceny jsou fixní, tedy bez ohledu na počet zúčastněných osob. Např. v kategorii 1-3 osoby bude cena vždy stejná, ať už pro jednoho, dva nebo tři účastníky!! Je tedy velmi výhodné plánovat společné výlety ve větším počtu kamarádů, a to nejen kvůli financím, ale zejména kvůli větší zábávě a vzájemné motivaci… Pro páry a skupiny je třeba konkrétní služby objednávat hromadně, zásadně přes jednu kontaktní osobu!!

Uvedené ceny jsou koncové, nejsem plátcem DPH.

UPOZORNĚNÍ:

Výše nabízené služby jsou průvodcovského charakteru a „poradenstvím“, nikoli trenérskou činností!! Dodavatel služeb (viz. sekce KONTAKT) nepřebírá za objednatele žádnou zodpovědnost a zejména, co se fyzické zdatnosti a psychické odolnosti týká, je výhradně na objednateli, jaký sportovní výkon a typ zátěže si zvolí!!

Objednatel si zajišťuje sám, vlastním jménem a na vlastní účet a odpovědnost, zejména dopravu, ubytování a stravování a činí tak na základě vlastního rozhodnutí, průvodce k tomu poskytne příslušné informace, rady a doporučení… Podrobnější podmínky si objednatel a dodavatel dohodnou individuálně ve vzájemné smlouvě!!